Wedding Showreel 2017 – kopczewski.com

Nadszedł wyjątkowy dla mnie dzień, w którym chciałbym zaprezentować podsumowanie moich umiejętności z całego ubiegłego roku. Wedding Showreel to również podziękowanie ode mnie dla Was, dla Par Młodych, które musiały obdarzyć moją osobę ogromnym zaufaniem. Podziękowania należą się także wszystkim z tzw. obsługi, z którymi miałem przyjemność współpracować.
To jednak nie wszystko, gdyż rok 2017 był dla mnie wyjątkowy. Mam już za sobą przeszło 200 ślubów 🙂 Jeden z filmów przekroczył 1,5mln wyświetleń a Ilość subskrybcji na YouTube jest dwukrotnie większa od ilości lajków na Facebooku (XD).
Z początkiem roku 2018 nastąpił koniec ery płyt. Zastąpią je dyski twarde o pojemności 1TB. Zmiany te podyktowane są wprowadzeniem do oferty możliwości nagrania filmu w rozdzielczości 4K. Już niedługo, jak tylko zakończę wszystkie testy, każda para otrzyma ode mnie wiadomość w tej sprawie a oferta oficjalnie pojawi się na stronie www.kopczewski.com.
 
Co czeka mnie i Was w przyszłości?
Mam nadzieję, że kolejne miesiące i lata upłyną w równie przepięknych wspomnieniach, a wybór mnie jako Waszego ślubnego kamerzysty właśnie to zagwarantuje. Jestem otwarty na Wasze propozycje dotyczące sposobu realizacji, miejsc na plenery, jak również wybranych utworów muzycznych (to najczęstsze sprawy, o które pytacie). Służę pomocą przy wskazywaniu sal, zespołów, fotografów oraz innych rzeczy i osób związanych z dniem ślubu, ale to Wy sami musicie wybrać i podjąć tą ostateczną decyzję.
Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na ciągłe wprowadzanie zmian i unowocześnień, dlatego w roku 2018 znacznie skróci się czas oczekiwania na gotowy zmontowany film. Nie chcę w tej chwili zapeszać i podawać konkretnych terminów, ale zakładam, że będziecie bardzo miło zaskoczeni, jeśli będzie 3x krótszy 🙂
Z kolei współpraca z osobami z branży filmowej z całego kraju pozwala mi na poznawanie nowych rozwiązań, metod a nawet testowania sprzętu pojawiającego się na rynku. Dzięki temu rozwijam się również pod kątem technicznym. Szkolenia, w których staram się uczestniczyć, zawsze gdy tylko mam wolną „chwilę”, również mają wpływ na finalny materiał.
 
Do zobaczenia w Dniu Ślubu 🙂 Zapraszam na kilka minut wspomnień.